Vicdan azabına 5 yıl dayanabildi, korkunç itiraf böyle geldi!

Denizli’de meydana gelen korkunç olayda vicdan azabına 5 yıl dayanabilen bir kişi arkadaşını öldürdüğünü itiraf etti. Boş tarlada iş makinesiyle kazılan çukurdan çıkarılan çürümüş ceset parçaları kimlik tespitinin yapılabilmesi amacıyla adli tıp morguna kaldırıldı. Açılan çukurun 2 metre derinliğinde ve yaklaşık 30 metre uzunluğunda olduğu belirtildi.

  • 5.304 kez görüntülendi.
Vicdan azabına 5 yıl dayanabildi, korkunç itiraf böyle geldi!

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; polise giderek itirafta bulunan bir kişi, arkadaşının 5 yıl önce bir cinayet işlediğini ve öldürülen kişiyi arkadaşıyla birlikte boş bir tarlaya götürerek gömdüklerini iddia etti. Arkadaşının öldürdüğü kişiyi gömmesine yardım eden ve duyduğu vicdan azabına 5 yıl dayanabilen şüphelinin yer göstermesi üzerine, Pınarkent Mahallesi Kocadere mevkiindeki boş tarlada iş makinesi ile kazı çalışması başlatıldı.

TANINMAYACAK HALDE

Gün boyu devam eden çalışmalar sonucu tarlada açılan 2 metre derinliğinde ve yaklaşık 30 metre uzunluğundaki çukurda çürümüş bir ceset bulundu. Bir erkeğe ait olduğu düşünülen ceset parçaları, çukurdan titiz bir çalışma ile çıkarıldı.

Tanınamayacak halde olan ve delil torbalarına yerleştirilen ceset parçaları, olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından kimlik tespitinin yapılabilmesi amacıyla adli tıp morguna kaldırıldı.

Bunlar İlgini Çekebilir

Yorumlar kapatılmış.