----------

Ünlü Sunucu Müge Anlı Canlı Yayında Evleneceğini Açıkladı!

Yıllardır ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında seyirciyle buluşan Müge Anlı’nın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Sinan Akçıl’la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından Anlı, canlı yayında bu yaz evleneceğini açıkladı. Peki Müge Anlı’nın evleneceği kişi kim?

Ünlü Sunucu Müge Anlı Canlı Yayında Evleneceğini Açıkladı!

Müge Anlı evleniyor. ATV ekranında uzun zamandır Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı evleneceğini açıkladı. Müstakbel eşinin adını da canlı yayında açıklayan Müge Anlı, yeni sezonda evli olarak karşısına çıkacağım dedi. Peki, Müge Anlı’nın evleneceği kişi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

---------

Müge Anlı’nın evleceğini Şinası Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı, 20 Haziran 2022 tarihli canlı yayın açılışında evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilgili bilgiler ise merak ediliyor.

------------------ ----

MÜGE ANLI ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU İLE EVLENİYOR

-------------

Müge Anlı, devlet memuru olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. ”Çok da saygı değer mesleği var.” diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 1973 İstanbul doğumlu, sunucu ve gazeteci. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D’de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

2019 yılında atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

1999’da evlendiği gazeteci Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Yorumlar kapatıldı.