Şükran Ovalı’dan estetik iddialarına açıklama

  • 1.204 kez görüntülendi.
Şükran Ovalı’dan estetik iddialarına açıklama

3 ay önce anne olan Şükran Ovalı, Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle ekranlara geri döndü. Ovalı’nın yüzündeki değişim estetik iddialarını gündeme getirdi. Gelişmelerinin ardından iddiaları yalanlayarak açıklama yapan Ovalı’ya futbolcu eşi Caner Erkin destek oldu.

 

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan Şükran Ovalı’nın yüzündeki değişim sosyal medyada gündem oldu.

Estetik iddialarının ortaya atılması sonrası Ovalı bir açıklama metni yayınladı. Ovalı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Hepinizin bildiği gibi, üç ay önce biricik kızımı kucağıma aldım. Hala bebeğimi emziriyorum. Doğum kilolarımı da henüz veremedim.”

“Çok kilo aldım… Bundan da asla rahatsızlık duymuyorum.”

“Çok sevdiğim bir ekipten, sevdiğim bir işe konuk olmam istendiğinde bunu da geri çevirmek istemedim, bu ekibin bir parçası olmak istedim.”

“Bebeğimi emzirdiğim için ilaç dahi kullanamadığım bir dönemde, hakkımda çıkan estetik haberleri tamamiyle gerçeği yansıtmıyor.”

“Anneler bilirler ki bu dönemde saç boyanması bile yasaktır! Aynı zamanda ağır sinüzit geçiriyorum, ama önceliğim kızım.”

“İşimde de önemsediğim tek şey oyunculuk. Kamuoyunun bilgisine… Sevgilerimle”

Bir yanıt yazın