----------

Son dakika: Sevil Kutlu olayında yeni gelişme: Kemik parçaları ona mı ait?

Son dakika haberleri: Kayseri’de 2 yıl önce kaybolan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu’nun cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olan Yusuf K.’nın polis sorgusunda cinayeti itiraf etmesinin ardından evinin yakınlarında yapılan aramalarda Kutlu’ya ait olabileceği değerlendirilen insan kemikleri bulundu.

Son dakika: Sevil Kutlu olayında yeni gelişme: Kemik parçaları ona mı ait?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Sevil Kutlu olayında şok bir gelişme yaşandı.

---------

ESKİ SEVGİLİSİ GÖZALTINA ALINDI
2020 yılından bu yana kayıp olan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu olayıyla ilgili Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Cinayet dedektifleri, Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki şüpheli konuşmaları ile dikkat çeken Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olduğu öğrenilen Yusuf K.’yi gözaltına aldı.

------------------ ----

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
Yusuf K. ifadesinde, Sevil Kutlu’yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti.

-------------

KEMİK PARÇALARI BULUNDU
Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olan Yusuf K.’nın polis sorgusunda cinayeti itiraf etmesinin ardından evinin yakınlarında yapılan aramalarda Kutlu’ya ait olabileceği değerlendirilen insan kemikleri bulundu.

Olay yeri inceleme polislerinin çalışmasının ardından kemikler alınarak emniyete götürüldü.

Yorumlar kapatıldı.