Son dakika: Müge Anlı’da Büyükşen cinayetinde şok ifade! O isim konuştu: “Katil ne evi ne de yolu şaşırdı”

Türkiye, Müge Anlı’da gündeme gelen Büyükşen cinayetini konuştu. Katillerin yanlış eve girip Büyükşen çiftini öldürdüğü iddia edilmişti. Nejla Büyükşen’in annesinin sözleri ise şok etkisi yarattı. İşte ayrıntılar…

Son dakika: Müge Anlı’da Büyükşen cinayetinde şok ifade! O isim konuştu: “Katil ne evi ne de yolu şaşırdı”

Atv’nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı’da Türkiye’nin konuştuğu Metin Necla Büyükşen cinayeti yeniden gündeme getirildi. Konya’da yaşanan korkunç olayda 3 sene önce 50’li yaşlarındaki çift, kimliği belirsiz bir kişi tarafından kızları Büşra’nın gözü önünde öldürülmüştü. Cinayet, ailenin Müge Anlı’ya katılmasıyla ülke çapında duyulmuştu. Bu noktada davanın detayları “Necla Metin Büyükşen cinayeti nedir, çözüldü mü, katil kim çıktı?” soruları ile bugün gündemdeki yerini aldı.

Müge Anlı’nın bügünkü canlı yayınında ise şaşırtıcı ifadeler kullanıldı. Eşi Metin Büyükşen ile cinayete kurban giden Necla Büyükşen’in annesi yayına bağlandı. Yaşlı kadın, “Bir Afgan buldular içeri attılar. Tutuklanması gerekenler dışarıda. Katil ne evi şaşırdı ne de yolu şaşırdı. Afgan çobanın suçu yoksa bıraksınlar”diye konuştu.

Yorumlar kapatıldı.