Silah sesi duyanlar polise haber verdi!

Samsun’da bir oto bakım servisi yapan iş yerinden silah sesi geldiğini duyanlar polise haber verdi. İhbar üzerine gelen ekipler, 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Türkmenistan uyruklu Nurshat Muhammedova’nın cansız bedeniyle karşılaştı. Tabanca ile başından vurulmuş halde ölü bulunan Muhammedova’nın sevgilisi Kenan Pala, cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

  • 3.694 kez görüntülendi.
Silah sesi duyanlar polise haber verdi!

Samsun’da bir oto sanayisindeki dükkanda 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Türkmenistan uyruklu Nurshat Muhammedova’nın cansız bedeni bulundu. Tabanca ile başından vurulmuş halde ölü bulunan Muhammedova’nın sevgilisi Kenan Pala gözaltına alınırken suçlamaları reddetti. Muhammedova’nın psikolojik sorunları olduğunu ve intihar etmiş olabileceğini öne süren Kenan Pala, cinayet şüphelisi olarak tutuklandı.

CANSIZ BEDENİYLE KARŞILAŞTILAR

Olay, 26 Kasım’da Gülsan Sanayi Sitesi’nde meydana geldi. Oto bakım servisi yapan iş yerinden tek el silah sesi duyanlar, polise haber verdi. İhbarla adrese giden ekipler, Samsun Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Türkmenistan uyruklu Nurshat Muhammedova’nın cesedi ile karşılaştı. Yanında tabanca bulunup, başında tek kurşun girişi olduğunu tespit edilen Muhammedova’nın cenazesi, otopsisi sonrası Ankara’da toprağa verildi.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Olaya ilişkin çalışma başlatan polis, Muhammedova’nın ölümü ile ilgili sevgilisi Kenan Pala’yı ‘cinayet şüphelisi’ olarak gözaltına aldı. Pala, ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Aynı zamanda iş yeri sahibi olan Pala, Muhammedova’nın psikolojik sorunları olduğunu ve intihar etmiş olabileceğini öne sürdü. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Pala, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

turkmenistanli-ogrencinin-basindan-vurulmus-cesedi-bulundu_9791_dhaphoto2

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

turkmenistanli-ogrencinin-basindan-vurulmus-cesedi-bulundu_9791_dhaphoto3

Bunlar İlgini Çekebilir

Yorumlar kapatılmış.