----------

Sevil Kutlu cinayetinde korkunç detaylar:

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Sevil Kutlu cinayetinde korkunç detaylar ortaya çıktı. Katil zanlısı Yakup K.’nın ifadesi deyim yerinde kan dondurdu. Yakup K., Sevil Kutlu’yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak bir vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf ederken, cinayetle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İşte Sevil Kutlu cinayeti ile ilgili son dakika haberinin ayrıntıları…

Sevil Kutlu cinayetinde korkunç detaylar:

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Sevil Kutlu cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bir çocuk annesi Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

---------

Eski sevgili Yakup K., Kutlu’yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak bir vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti. Katil zanlısının Müge Anlı’nın programına çıktığı, eski sevgilisiyle ilgili sorulan soruya Kutlu’nun Kuzey Kore’ye gittiğini söylediği ortaya çıktı.

------------------ ----

ÇELİŞKİLİ İFADELERİ DİKKAT ÇEKTİ: KUZEY KORE’YE GİTTİ
2020 yılından bu yana kayıp olan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu olayıyla ilgili Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı’nın sorularına çelişkili ifadeler veren eski sevgili Yakup K., Kutlu’nun Kuzey Kore’ye gittiğini söyledi.

-------------

Programdaki ifadeleri dikkat çeken Yusuf K., polis ekiplerince gözaltına alındı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Yusuf K. ifadesinde, Sevil Kutlu’yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti.

KEMİK PARÇALARI BULUNDU

Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olan Yusuf K.’nın polis sorgusunda cinayeti itiraf etmesinin ardından evinin yakınlarında yapılan aramalarda Kutlu’ya ait olabileceği değerlendirilen insan kemikleri bulundu. Kemikler bir araya getirilerek, incelemeye alındı. Olay yeri inceleme polislerinin çalışmasının ardından kemikler alınarak emniyete götürüldü.

DİKKAT ÇEKEN DETAY

Ayrıca, kemiklerin bulunduğu vadinin şüpheli Yakup K.’nin ailesinin yazlığının bulunduğu Süksün Mahallesi’ne yakın olması dikkat çekti.

TUTUKLANDILAR

Olayla ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan Yakup K. ile birlikte babası A.K. ve eşi R.K. de çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar kapatıldı.