‘Sapık Alihan’ Özgecan Aslan ile Atatürk’e hakaret etti! Türk bayrağını yırttı!

‘Sapık Alihan’ Özgecan Aslan ile Atatürk’e hakaret etti! Türk bayrağını yırttı!

Twitter’da bu sabah ‘SapıkAlihantutuklansın’ etiketiyle videolar paylaşıldı. Skandal görüntülerde; isminin Alihan olduğu iddia edilen 20 yaşındaki bir genç, Özgecan Aslan ile Atatürk’e hakaretler etti ve Türk bayrağını yaktı. Korkunç görüntülere 7’den 70’e herkesten tepki yağdı. Gözaltına alınan Alihan, gelen son dakika bilgisine göre adliyeye sevk edildi.

Twitter’da dün akşam saatlerinde gündemi sarsan bir olay yaşandı. İsminin Alihan Ş., olduğu iddia edilen 20 yaşındaki genç, videolarında; Türk Bayrağı’nı yırttı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Özgecan Aslan’a hareketler yağdırdı. Ayrıca 3 yaşındaki bir çocuğa da cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Şok edici görüntülerin ardından sosyal medya ayağa kalktı ve #SapıkAlihanTutuklansın etiketi Twitter’da Türkiye Gündemi’nde birinci sıraya çıktı.

CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ!
Alihan Ş., bir sosyal medya kullanıcısı ile yaptığı canlı yayında; köye tatile gittiği bir dönemde 3 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduğunu itiraf etti. Küçük kızı çikolata vaadiyle kandırdığı söyleyen Alihan Ş.’nin, yaşananları utanmadan rahat bir şekilde anlatması ise dikkatlerden kaçmadı.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI
Görüntülerin kısa sürede birçok kullanıcı tarafından paylaşmasının ardından #SapıkAlihanTutuklansın etiketi Twitter’da Türkiye Gündemi’nde birinci sıraya yükseldi. ‘SapıkAlihanTutuklansın’ etiketiyle 60 binden fazla tweet atıldı… İstanbul Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü Polisleri ise A.Ş. isimli şüpheliyi Kağıthane İlçesi’ndeki ikamet adresinde gözaltına aldı.

Yorumlar kapatıldı.