Şaban Ataş olayında yeni gelişme!

Cinayeti işlediği söylenen Burhanettin Öztürk’ün eşi konuştu: İki ismi işaret etti

  • 2.417 kez görüntülendi.
Şaban Ataş olayında yeni gelişme!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Şaban Ataş cinayeti Türkiye’nin gündemine oturdu. 53 gündür kayıp olan 3 çocuk babası Şaban Ataş’ı en yakın arkadaşı Burhanettin Öztürk’ün öldürdüğü ortaya çıktı. 5 şüphelinin gözaltına alındığı olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Burhanettin Öztürk’ün eşi sessizliğini bozdu, ilk kez Müge Anlı ekibine konuştu. Kocasının katil olduğunu düşünmediğini söyleyen Nezahat Öztürk, iki ismi işaret etti. İşte Şaban Ataş cinayetiyle ilgili son dakika haberinin detayları…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen ŞabanAtaş cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Eski eş Emine Karabulut, Şaban Ataş’ı sevgilisi Burhanettin Öztürk’ün öldürdüğünü itiraf etti.

Karabulut, Müge Anlı canlı yayınında yaptığı itirafında, “Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban’ı iple boğdu, ardından kafasına sopa ile vurdu. Cesedi Burhanettin, oğlum Mert ve annemle birlikte yayla yoluna götürüp attık. Sonra sabahın erken saatlerinde attığımız yere giderek, Burhanettin’le cesedin üstünü taşla örttük. Çok pişmanım.” dedi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Karabulut, Müge Anlı canlı yayınında yaptığı itirafında, “Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban’ı iple boğdu, ardından kafasına sopa ile vurdu. Cesedi Burhanettin, oğlum Mert ve annemle birlikte yayla yoluna götürüp attık. Sonra sabahın erken saatlerinde attığımız yere giderek, Burhanettin’le cesedin üstünü taşla örttük. Çok pişmanım.” dedi.

Emine Karabulut’un itirafının ardından gözler cinayet şüphelisi Burhanettin Öztürk’e çevrildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alınırken, Burhanettin Öztürk’ün eşi ilk kez konuştu. İşte detaylar….

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Muğla’dan kaybolan 52 yaşındaki Şaban Ataş’ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Şaban Ataş’ın eski eşi Emine Karabulut, yayın sonrası her şeyi itiraf etti. Eşi ve oğlunun yer göstermesi sayesinde cenaze yayın esnasında Müge Anlı ekibi tarafından bulundu.

“BAŞKA BİR YERDEN ÇIKACAK DİYE DÜŞÜNDÜM”

Ağabeyinin cinayet kurbanı gittiğini düşünmediğini söyleyen Fethi Ataş, “Başka bir yerden çıkacak diye düşündüm” dedi.

Müge Anlı ise Emine Karabulut’u cinayeti nasıl itiraf etmeye ikna ettiğini anlattı.

Yayın sonrası Emine Karabulut ile konuştuğunu anlatan Müge Anlı, konuşmalar sonucunda kuliste her şeyi itiraf ettiğini söyledi.

PARA KARŞILIĞI YASAK İLİŞKİ

Muğla Seydikemer’deki herkesin Emine ve Burhanettin ilişkisinden haberdar olduğu ortaya çıkarken Emine’nin erkeklerle para karşılığı yasak ilişki yaşadığını itiraf ettiği ortaya çıktı.

“BENİ KULLANDILAR”

Müge Anlı, Emine Karabulut’un “Burhanettin ile tanışana kadar ekmek alabilmek için bu işi yaptım, oradakiler de beni kullandı” dediğini ve Şaban’ın da Emine üzerinden para kazandığını düşündüğünü belirtti.

CİNAYETİ KABUL ETMEDİ!

Burhanettin Öztürk’ün cinayeti kabul etmediği öğrenilerken, EDS kayıtlarında Burhanettin’in aracının Şaban Ataş’ın kaybolduğu gün olay yerinden geçtiğini tespit edildi.

Emine Karabulut ve oğlu Mert’in Müge Anlı’ya yaptığı itirafın ardından cenazesini bulunan Şaban Ataş’ın cinayetiyle ilgili kanıt toplamak adına ekipler harekete geçti.

Emine Karabulut’un gözaltına alınan annesi cinayetin işlendiği söylenen eve götürülmek üzere emniyetten çıkarıldı.

Polis ve olay yeri inceleme ekini Durkadın Karabulut ile Şaban Ataş’ın öldürüldüğü söylenen eve gitti.

“EMİNE’Yİ UYARDIK”

İncelemeler sürerken Emine Karabulut’un ablası Fatma Bayırlı ise “Beklemezdim, Emine’yi ya Şaban’ı bırak ya da Burhanettin diye uyardık” dedi.

Emine Karabulut’un küçük oğlu ise annesi ve abisinden gelen acı itirafı hiç beklemediğini söyledi. İncelemeler sonunda toplanan deliller kriminal incelemeye gönderilmek üzere muhafaza altına alındı.

BURHANETTİN ÖZTÜRK’ÜN EŞİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Emine Karabulut’un cinayet itirafından sonra Şaban Ataş’ın katili olduğu söylenen Burhanettin Öztürk’ün eşi Nezahat Öztürk konuştu.

İKİ İSMİ İŞARET ETTİ

Şaban Ataş’ı Emine ve oğlu Mert’in öldürdüğünü düşündüğünü söyleyen Nezahat Öztürk, “Eşim yardım ettiyse bir şey diyemem” dedi.

Emine ve oğlu Mert’in ifadelerinin tutarsız olduğunu belirten Nezahat Öztürk, bütün suçu kocası Burhanettin’in üzerine atmaya çalışmış olabileceklerini ifade etti.

TÜM İHANETLERİNE RAĞMEN KOCASINI SAVUNDU

Geçmişte Emine Karabulut’un “Kocanı elinden alacağım” dediğini söyleyen Nezahat Öztürk, bu ilişki yüzünden maddi manevi çok zorluklar çektiklerini anlattı.

Tüm ihanetlerine rağmen kocasını savunan Nezahet Öztürk, “Eğer suçsuzsa eve geri dönebilir” dedi.

Kocasının katil olduğunu düşünmediğini söyleyen Nezahet Öztürk, davranışlarında değişiklik olmadığını söyledi. Olayla ilgili araştırmalar sürüyor.

Yorumlar kapatılmış.