Müge Anlı’ya kafayı yediren kız

  • 2.159 kez görüntülendi.
Müge Anlı’ya kafayı yediren kız

ATV kanalındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 24 yaşındaki Birgül Memiş’in özel hayatı ekran başındaki herkesi şaşkına çevirdi.

 

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında eski eşinin 4 yaşındaki oğlunu alıkoyduğunu iddia eden Birgül Memiş’in hikayesi izleyenleri hayrete düşürdü. 24 yaşındaki genç kadının evliyken başka bir adamdan çocuk yaptığı ve şimdi ise üçüncü kocasıyla olduğu ortaya çıktı. İşte Müge Anlı dahil izleyenlere kafayı yediren kız:

DAHA 24 YAŞINDA : Müge Anlı’yı 4 yaşındaki çocuğunu göremediği için çıkan Birgül Memiş, özel hayatını anlatmaya başlayınca stüdyodaki ünlü psikolog Arif Verimli bile şaşkınlık yaşadı. 18 yaşında evlenen Birgül Memiş, 24 yaşında biri imam nikahlı 2 koca, bir sevgili yapmış. Bununla da yetinmeyen Birgül Memiş, evliyken sevgilisinden çocuk sahibi olmuş.

GAYRİMEŞRU ÇOCUK : Birgül Memiş evliyken gayri meşru çocuk sahibi olmasını gülerek şöyle anlattı: -“18 yaşında ailemin zoruyla evlenmeye mecbur bırakıldım. Kocamı sevmiyordum. Evli olduğum süreçte annemle birlikte bitmiş inşaatları temizliyorduk. Orada birisiyle tanıştım ve çocuk ondan oldu.”

ALDATTIĞI EŞİ ÇOCUĞU KABUL ETMİŞ : Birgül Memiş, sevgilisinden hamile kalınca bunu kocasına açıklamış. Faruk isimli eşi hem aldatılmayı sineye çekmiş hem de çocuğu kabul edip nüfusuna almış. Birgül Memiş oğluna babalık yapan eşini de yeni sevgilisi için terkediyor.

İMAM NİKAHLI İKİNCİ EŞ : Kocasını terkeden Birgül Memiş, yeni biriyle imam nikahıyla yaşamaya başlamış. Müge Anlı’nın “Neden resmi nikah kıymadınız?” sorusuna Birgül Memiş. “Biraz zaman istedi resmi nikah kıymak için. Ben de kendisine zaman tanıdım” yanıtını verdi.

ÇOCUĞU EŞİM VERMİYOR: Birgül Memiş’in ekrana çıkmasına sebep olan olay ise ilk kocası Faruk Bey’in çocuğunu ona vermemesi. “Faruk Bey, kendisinden olmadığını bildiği halde neden çocuğu vermiyor?” sorusu üzerine Birgül Memiş şunları anlattı:

“Eski eşim bana inat çocuğumu vermiyor. Çünkü benimle barışmak istiyor. Ama ben evliyim. Onunla barışmak istemiyorum. İlk eşimin çocuğu olmuyordu. 2,5-3 sene beraber yaşadık. Bana ve çocuğuma şiddet uyguluyordu”.

Memiş mahkemede çocuğun velayetini verme sebebini ise “O zaman sokakta kalıyordum. Çocuğu kendimle beraber sokakta rezil edemezdim” sözleriyle açıkladı.

Gerçek babasının çocuğu istemediğini de belirten Memiş, “O madde içip satan bir insan. O zamanlar böyle birisi olduğunu bilmiyordum. Sonradan öğrendim. Şimdi çocuğu istese dahi vermem” dedi.

Müge Anlı’nın “Çocuğun başkasından olduğunu söylemeye korkmadın mı?” sorusuna ise “Hayır” yanıtını veren Memiş, “Ben yüzde yüz eminim. Kendi çocuğumun kimden olduğunu bilmeyecek miyim?” diyerek DNA testi yapılmasını istedi.

Kaynak : internethaber

Bir yanıt yazın