Müge Anlı’ya aşk üçgeni damga vurdu! Reşit Baş’a ne oldu?

Müge Anlı’ya aşk üçgeni damga vurdu! Reşit Baş’a ne oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 34 yaşındaki Şükran Çelik yasak aşk yaşadığı 44 yaşındaki fırıncı Reşit Baş’ı aramak için Müge Anlı’dan yardım istedi. Canlı yayına aşk üçgeni damga vurdu. İşte iki kadının birbirine girdiği olayın ayrıntıları…

Reşit Baş’tan evlilik dışı iki çocuğu olan Şükran Çelik, sevgilisinin bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Şükran Hanım, 13 Nisan’dan bu yana ulaşamadığı sevgilisinin evli olduğunu ve evliliğinden de iki çocuğunu söyledi. İki haftadır sevgilisine ulaşamayan Şükran Hanım, Reşit Baş’ın Samsun’da kaybolduğunu belirtti.

17 yaşında Baş ile tanıştığını ve bir bebeği olduğuna değinen Şükran Hanım, 10 senelik ayrılıktan sonra yeniden beraber olduklarını belirtti. Reşit Bey’den ikinci çocuğunu da dünyaya getiren kadın sevgilisinin kaybından nikahlı eşi Hatun Hanım’ı ve oğlundan şüphelendiğini söyledi.

İki kadın canlıyayında birbirine girdi!
Evlilik dışı birlikte olduğu Reşit Baş’ı arayan Çelik’in sözleri tepki toplarken; Hatun Baş nikahlı eşinin yerini bildiğini söyledi. Hatun Baş, Şükran Çelik’e sert sözlerle yüklendi. Şükran Çelik ise eşine sahip çıksaydın diyerek kendisini savundu. İki kadının tartışması izleyenleri hayrete düşürdü. Müge Anlı, Şükran Hanım’a uyarılarda bulundu ancak genç kadın kendisini ilginç sözlerle savundu..

‘EŞİM SEVGİLİSİNDEN AYRILMAK İSTİYOR’
Canlı yayına telefonla bağlanan Raşit Baş’ın resmi nikahlı eşi Hatun Baş ;”Eşim kayıp değil, sevgilisinden ayrılmak istiyor ve görüşmek istemiyor” dedi. Hatun Baş’ın açıklamalarının üzerine Müge Anlı, ” O zaman eşiniz bağlansın canlı yayına ve gerekli açıklamayı yapsın. Siz yerini biliyorum diyorsunuz ama neden bağlanmıyor ? bende bu adam yaşıyor mu acaba diye düşünürum o zaman” açıklamasında bulundu.

Yorumlar kapatıldı.