----------

Müge Anlı’daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı: ‘Ben öldürttüm’

Müge Anlı’daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı: ‘Ben öldürttüm’ Tek tanık Büşra Büyükşen bakın ne dedi
Müge Anlı’da katilleri aranan Büyükşen cinayetinde itiraf geldi, o isimlerin ifadesi ortaya çıktı! JASAT ekipleri ve Konya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Büyükşen çiftinin cinayet soruşturmasına ilişkin çok sayıdaki adrese şafak vakti operasyon düzenledi ve aralarında çiftin oğlu Uğur ve gelini Betül Büyükşen’in de olduğu 25 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Ardından yaşanan gelişme herkesi şaşkına çevirdi, şüphelilerden Esra Taş ve sevgilisi Abdullah Başdemir’in cinayeti azmettirdiği belirlendi. İşte Müge Anlı’da ‘mehir cinayeti’ olarak hafızalara kazınan ancak olayın altından çıkan ‘yanlış eve girildi’ gerçeği ile Türkiye’yi şaşkına çeviren Büyükşen cinayetinde katillerinin kan donduran ifadesi..

Müge Anlı’daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı: ‘Ben öldürttüm’

Müge Anlı’daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! Son dakika haberi: Konya’nın merkez Karatay ilçesinde 2013’te cinayete kurban giden Metin Büyükşen (55) ve Nejla Büyükşen’in (54) doktor olan oğulları Osman Büyükşen, Atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak katillerin bulunmasını istemişti.

---------

Müge Anlı’da katilleri aranan Büyükşen cinayetinde itiraf geldi, o isimlerin ifadesi ortaya çıktı! JASAT ekipleri ve Konya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Büyükşen çiftinin cinayet soruşturmasına ilişkin çok sayıdaki adrese şafak vakti operasyon düzenledi ve aralarında çiftin oğlu Uğur ve gelini Betül Büyükşen’in de olduğu 25 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.Ardından yaşanan gelişme herkesi şaşkına çevirdi, şüphelilerden Esra Taş ve sevgilisi Abdullah Başdemir’in cinayeti azmettirdiği belirlendi. İşte Müge Anlı’da ‘mehir cinayeti’ olarak hafızalara kazınan ancak olayın altından çıkan ‘yanlış eve girildi’ gerçeği ile Türkiye’yi şaşkına çeviren Büyükşen cinayetinde katillerinin kan donduran ifadesi…

Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! 'Ben öldürttüm'

‘BEN ÖLDÜRTTÜM’

------------------ ----

Müge Anlı’daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! Son dakika haberi: Konya’nın merkez Karatay ilçesinde 2013’te cinayete kurban giden Metin Büyükşen (55) ve Nejla Büyükşen’in (54) doktor olan oğulları Osman Büyükşen, Atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak katillerin bulunmasını istemişti

-------------
Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! 'Ben öldürttüm'

Önceki gün düzenlenen operasyonda aralarında öldürülen çiftin kızları Büşra, oğulları Uğur ve gelinleri Betül Büyükşen’in de olduğu 25 kişi gözaltına alındı. Azmettirici oldukları belirlenen Esra Taş (27) ve sevgilisi Abdullah Başdemir (46) ile cinayeti işledikleri belirlenen Zekeriya Okşen ve Mustafa Okşen tutuklandı.

Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! 'Ben öldürttüm'

Metin ve Necla Büyükşen çifti Karatay İlçesi’ndeki evlerine giren maskeli bir adam tarafından katledildi. Başına dipçikle vurulan kızları Büşra Büyükşen ise ölü numarası yaparak canını kurtarabildi.

Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! 'Ben öldürttüm'

Olayın üzerinden üç yıl geçti, ancak cinayet bir türlü çözülemedi. Bunun üzerine çiftin doktor olan oğulları Osman Büyükşen, Müge Anlı’ya başvurarak ailesinin katilinin bulunmasını istedi.

Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde itiraf geldi katillerin ifadesi ortaya çıktı! 'Ben öldürttüm'

ÖZEL EKİP KURULDU
Bunun üzerine Jandarma tarafından kurulan özel ekip, olayı derinlemesine inceledi. Aralarında çiftin oğlu Uğur ve gelini Betül Büyükşen’in de olduğu 25 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Önceki gün yaşanan gelişme herkesi şaşkına çevirdi!

Şüphelilerden Esra Taş ve sevgilisi Abdullah Başdemir’in cinayeti azmettirdiği belirlendi.

YASAK AŞK DETAYI
Olayın detayları ise şöyleydi:

Esra Taş, Büyükşen çiftinin komşusu Hüseyin K. ile aşk yaşadı. Ancak Hüseyin K’nin ailesi ilişkiyi onaylamayınca ikili ayrıldı. Psikolojisi bozulan Taş, Hüseyin K. ile ailesine kin beslemeye başladı.

Bu sırada, Abdullah Başdemir ile tanıştı. İntikam almak için Başdemir ile kiralık katil tutarak eski sevgilisi ve ailesinin yaşadığı eve yolladı. Ancak kiralık katil, adresi şaşırdı!

Hüseyin K’nin evi yerine, 350 metre ilerideki Büyükşen’lerin evine girerek çifte kurşun yağdırdı. Zeki Oksen ile kuzeni Mustafa Oksen olay yerinden kaçan katili sakladı. Dün, 4 şüpheli de tutuklandı.

EVLERİNDEN KAR MASKESİ ÇIKTI
Şüphelilerin evlerinden ise 2 adet kar maskesi ile av tüfeği çıktı. Firar eden katilin yakalanması için çalışma başlatıldı…

GELİŞ NEDENİ MERAK KONUSU
Kiralık katil, olay gecesi çiftin kızları Büşra Büyükşen’e de saldırdı. Başından yaralanan genç kız, ölü numarası yaparak canını kurtardı.

MUTLULUK GÖZYAŞLARI
Doktor Osman Büyükşen, anne babasının cinayetini aydınlatan özel ekibe teşekkür etti. Jandarmaya sarılarak döktüğü gözyaşları yüreklere işledi.

“3 yıldır mücadele ediyordum. Gözaltına alınan kişilerden itiraf geldiğinde buruk da olsa bir mutluluk yaşadık. Aileden çıkmaması beni bir nebze de olsa mutlu etti. Gerçek katiller yakalandı, şükürler olsun” dedi.

BİRBİRLERİNİ SUÇLADILAR
Cinayetin azmettiricileri Esra Taş (27) ile Abdullah Başdemir, dün mahkemeye çıktı. İfadelerine yalnızca TAKVİM ulaştı. İki sevgili suçu birbirlerinin üzerine attı.

“BEN O İŞİ HALLETTİM, ONLARI ÖLDÜRTTÜM”

Esra Taş ifadesinde “Abdullah, Hüseyin ile ilişkimden rahatsızdı. Bana ‘Ben o işi hallettim, onları öldürttüm’ dedi” açıklaması yaptı. Sevgilisini yalanlayan Abdullah Başdemir ise şu ifadeyi kullandı:“Ben kimseyi öldürtmedim. Esra iftira atıyor. Beni kullandı. Olayı Esra planladı…”

Soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince gözaltına alınan ve suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakılan çiftin kızları Fatma Büşra Büyükşen de bu süreci başından beri yaşadığı gibi anlattığını aktardı. Gelinen noktada çok yıprandıklarını belirten Büyükşen, “Yaşadığım olayın etkisiyle, ruh halim insanlar tarafından yanlış anlaşıldı. Sabretmekten başka çarem yoktu. Sabrettim. Katillerin girdiği ev yanlış olmasına, azmettirenlerin köyden olmamasına rağmen olay çözüldü ve bu çok mucizevi bir şey. Çünkü bakıldığı zaman faili meçhul kalabilecek bir cinayet.” değerlendirmesinde bulundu.

Emeği geçen savcı ile jandarma ekiplerine teşekkür eden Büyükşen, “Bana söylenenleri açıkçası çok düşünmüyorum çünkü biraz ferahlamış durumdayım. Üzerimizden büyük bir yük kalktı ve ailemiz bir araya geldi. Çünkü bu süreçte çok dağılmıştık. Şu an için sadece sürece bakacağız.” şeklinde konuştu.

TUTUKLANDILAR
Cinayeti azmettirdiği öne sürülen Abdullah Başdemir ve sevgilisi Esra Taş ile cinayete yardım ettikleri belirtilen ve Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki Okşen ile kuzeni Mustafa Okşen tutuklandı. Olayla ilgili kiralık katil olduğu öne sürülen 2 kişi aranıyor.

Yorumlar kapatıldı.