----------

Müge Anlı’da şok ifadeler: Cesedin yanında cinsel ilişkiye zorladı

Son dakika haberi: Müge Anlı’da DJ Mehmet Karahan olayı masaya yatırıldı. Abla Fatma Karadağ, bugünkü canlı yayında şok ifadeler kullandı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

Müge Anlı’da şok ifadeler: Cesedin yanında cinsel ilişkiye zorladı

---------

Türkiye, Müge Anlı’da masaya yatırılan Mehmet Karahan olayına kilitlendi. Fatma Karadağ, sevgilisinin kardeşini gözü önünde döverek öldürdüğünü, cesedini tuvalete oturttuğunu ve kokmaması için her gün banyoda suladığını iddia etmişti. Bugünkü canlı yayında da şok ifadeler kullandı…

Müge Anlı, Manisa’dan 2017 yılında şüpheli bir şekilde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan dosyasıyla ilgili yeni gelişmelere imza attı. Kardeşi Mehmet Karahan’ın o dönem kocasından kaçıp birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, sevgilisinin cesedi tuvalete oturtup her gün banyoda kokmaması için yıkadığını söylemişti. Vahşetin yaşandığı andan itibaren iki boyunca sevgilisi tarafından evde tutsak bırakıldığını ileri süren Karadağ’ı yalanlayan belgeleri araştırmacı gazeteci Müge Anlı ortaya çıkardı.

-------------

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKMiŞLER

Müge Anlı, 6-26 Şubat 2017 tarihleri arasında kardeşinin dövülüp öldürüldüğünü kendisinin ise evde tutsak olduğunu söyleyen Fatma Karadağ’ın hastane kayıtlarını ortaya çıkardı. Sağlık sorunları için iki farklı muayene kaydı ortaya çıkan Karadağ’ın gerçekleri söylemediğini ifade eden Müge Anlı, bunların dışında akılalmaz olayların bilgisine ulaştı.

Fatma Karadağ’ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği içinde olduğunu kaydeden Müge Anlı, ilaç içirip çıplak fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu sebepten kredi çektirdikleri bilgisini paylaştı.

Fatma Karadağ bugünkü canlı yayında da şok ifadeler kullandı:

‘KARDEŞİMİN CESEDİ TUVALETTEYKEN’

“Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken beni cinsel ilişkiye zorladı. Ama sesimi çıkaramadım. Çünkü ağzıma yastıklar dayadı. Soğuk suyun altında da kaldım. Burnumu ve dudaklarımı patlattı.

Yorumlar kapatıldı.