----------

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Kasım 2021

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Kasım 2021

2,5 yaşındaki kızın dedesi tutuklandı, aile serbest kaldı. Müge Anlı konuyu hatırlatarak aile fertlerinin de sorgularının dün akşam saatlerine kadar devam ettiğini, sonra aile üyelerinin savcı karşısında ifade verdiğini, 8 saat sürdüğünü, 7 kişinin serbest bırakıldığını, dede Hasan Yagal’ın ise tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı.

---------

İstanbul’da kayıplara karışan Adem Ocak’lı 20 gün sonra canlı yayında…
Adem Bey stüdyoya geldi. Müge Anlı, dün herkesin Adem Bey’i aradığından söz ederken Adem Bey ilgi ve alakasından dolayı Müge Anlı’ya teşekkür ederek dün yayını gördükten sonra ailesini aradığını, zaten biri buraya çıkmışsa aradığı kişi ölmemişse Müge Anlı’nın bulmama gibi bir durumu olmayacağını vurguladı.

15 yaş küçük türkücü sevgilisine iki evinin parasını kaptırdı. Safiye Hanım, kaç kişinin kendisini aradığını, Cüneyt bizi dolandırdı dediklerini, 1 yılda kendisinin tüm malını verdiğini, evli de olmadıklarını söyledi. Bağ evindeki cinayette katil kim? Ayşe Hanım, oğlunun Celal Bey’e “Seninle başka şekilde yüzleşeceğiz” dediğini, hatta Celal Bey’in eşini de birkaç defa içmeye çağırdığını, eşinin gitmediğini dile getirdi.

-------------

Celal Bey bunların kurgu olduğunu iddia edip Hüseyin Bey’i eşinden ötürü kıskanıp öldürdü durumu olmadığını, kendisinden önce de zaten Hüseyin Bey’in başka evli kadına aynı şeyi yaptığını iddia etti.

Yorumlar kapatıldı.