Müge Anlı canlı yayında ‘İzlemeye dayanamıyorum” dedi!

Müge Anlı canlı yayında ‘İzlemeye dayanamıyorum” dedi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te vicdanları sızlatan bir olay yaşandı. 88 yaşındaki Fadime Aslan’a, gelinleri tarafından yapılan işkenceler herkesi şaşkına uğrattı. Tüyler ürperten olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Müge Anlı, “İzlemeye dayanamıyorum” derken, küçük gelin ile büyük gelin birbirini suçladı. İşte Türkiye’yi dehşete düşüren olayın detayları

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te vicdanları sızlatan anlar yaşandı. Manisa’nın Selendi ilçesinde oturan 88 yaşındaki Fadime Aslan, geçen ay hayata gözlerini kapadı Yaşlı kadının ölümünden sonra ortaya çıkan işkence görüntüleri ise milyonların vicdanını sızlattı. İşkenceyi yapan ise yaşlı kadının onunla aynı ismi taşıyan 61 yaşındaki gelini Fadime Aslan’dı.

Korkunç görüntüleri çeken kişi ise Fadime Aslan’ın gelini Fidan Aslan’dı. Gelinler, Müge Anlı canlı yayınında milyonların önünde kapıştı. İkisi de birbirini suçladı. Bugünkü canlı yayında ise yeni görüntüler ortaya çıktı. Yaşlı kadına yapılan zulüm bir kez daha vicdanları sızlattı.

Görüntüler karşısında şoke olan Müge Anlı ise “İzlemeye dayanamıyorum” ifadesinin kullandı. O anlar canlı yayına böyle yansıdı:

Yorumlar kapatıldı.