Köyde 35 erkeğin cinsel istismarına uğramıştı! Elnare Kızmaz olayında yeni gelişme

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Elnare Kızmaz olayında flaş bir gelişme yaşandı. Eşi tarafından köylülerine pazarlanan ve en az 35 kişinin cinsel istismarına ve tecavüzüne uğrayan Elnare Kızmaz’a dair bir iz arayan ekipler köy yakınlarında kafatası ve kemiklere ulaşmıştı. Müge Anlı, bugünkü programda yapılan DNA testinin sonuçlarını açıkladı. İşte detaylar…

  • 20.452 kez görüntülendi.
Köyde 35 erkeğin cinsel istismarına uğramıştı! Elnare Kızmaz olayında yeni gelişme

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Elnare Kızmaz olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Eşi tarafından köylülere pazarlanan ve en az 35 kişinin cinsel istismarına ve tecavüzüne uğrayan, günlerce işkence ve şiddet gören Elnare Kızmaz dosyasındaki yeni gelişmeler stüdyodakileri ve ekran başındakileri adeta şoke etmişti.

22 Kasım tarihinde Balıkesir’de sırra kadem basan Elnare Kızmaz’ın kardeşi Aynure, kız kardeşinin şüpheli kaybıyla ilgili geçtiğimiz hafta Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.

YILLARCA İŞKENCEYE MARUZ KALDI

Babasının bir erkeğe, o erkeğin ise yıllarca başka erkeklere para karşılığında sattığı Elnare Kızmaz, zihinsel engeli yüzünden hiçbir şeyden habersiz yıllarca bu işkenceye maruz kalmıştı.

“AKIL SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL EŞİ DE BUNDAN FAYDALANIYORDU”

Kız kardeş Aynure, Elnare hakkında “Ablamın akıl sağlığı yerinde değil eşi de bundan faydalanıyordu galiba. Ablamı köyde kullananlar oldu diye haberler geliyordu.

Başına gelen olaylardan sonra ablam ona dokunulduğunda deliriyordu. Kadını o hale getirdiler.” demişti.

ÜSTÜNDEN PARA KAZANDI

Eş Ahmet’in, Elnare’yi babasından para karşılığında aldığı, engelinden yararlanmak ve üstünden para kazanmak amaçlı da köyün erkeklerine pazarladığı ortaya çıkınca tüm Türkiye’nin kanı adeta donmuştu.

Ahmet sadece Elnare’yi pazarlamıyor aynı zamanda dövüyor, işkence ediyordu.

Elnare artık çişini tutamayacak kadar kendinden geçince bu sefer de diğer erkekler ‘İdrar kokuyor’ diyerek iğrendikleri için bir daha dayak yiyor.

ÇEKTİĞİ VİDEOYLA HER ŞEYİ İFŞALADI

Elnare’nin kayınbiraderi İsmail şüpheliler arasındaydı. Bu istismarı kabullenmeyen ve şahit olmadığını söyleyen İsmail’in kızı, babasını kurtarmak için çektiği videoyla aslında her şeyi ifşalamıştı.

KAFATASI VE KEMİKLER BULUNDU

Türkiye’yi sarsan Elnare Kızmaz olayında, köy yakınlarında ekipler tarafından kafatası ve kaval kemiği parçaları bulunduğu ve bu kemiklerin Elnare Kızmaz’a ait olduğunun düşünüldüğü belirtilmişti.

DNA SONUCU ÇIKTI

DNA sonucunun çıktığını söyleyen usta gazeteci, “Bulunan kemiklerin Elnare’nin kemikleri olduğu belirlendi.

Kafatası ve kaval kemiğine ulaşılmıştı ama ne olduğuna dair bir bilgi yok” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapatılmış.