İzmir’de kayıp olarak aranan çocuğun cansız bedeni bulundu

Dünden beri kayıp olarak aranan küçük çocuğun cansız bedeni evinin 400 metre yakınlarında bir binanın otoparkında bulundu. Haberi alan ailesi gözyaşları içinde kalırken, polis ekipleri çocuğun kesin ölüm sebebi için inceleme başlattı.

  • 2.824 kez görüntülendi.
İzmir’de kayıp olarak aranan çocuğun cansız bedeni bulundu

İzmir’de küçük çocuğun şüpheli ölümü ailesini perişan etti.

Buca’da denizcilik lisesi öğrencisi olan Hasan Hüseyin Kaynak, dün saat 16.00 sıralarında, yakınlarına Hasanağa Bahçesi’ne gideceğini söyleyerek Adatepe Mahallesi’ndeki evlerinden çıktı.

Ailenin iki çocuğundan büyüğü olan Kaynak akşam eve dönmeyip, telefonuna da cevap vermeyince yakınları durumu polise bildirdi.

Kayıp çocuğu yakınları aradı

Yakınları, bir yandan da kendi imkanlarıyla Hasan Hüseyin Kaynak’ı gidebileceği yerlerde aramayı sürdürdü. Ancak, Kaynak’a ulaşılamadı.

Bugün de aramalara devam eden yakınları, Hasan Hüseyin Kaynak’ı evlerine 400 metre mesafede, bir binanın altındaki otoparkta yerde hareketsiz buldu.

Hayatını kaybettiği tespit edildi

İhbar üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, Hasan Hüseyin Kaynak’ın yaşamını yitirdiğini belirlendi.

Polisin Kaynak’ın cansız bedeni üzerinde yaptığı incelemede morluk tespit edildi.

Yakınları gözyaşlarına boğuldu

Hasan Hüseyin Kaynak’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kaynak’ın cenazesi götürülürken yakınları gözyaşlarına boğuldu, annesi Hande Kaynak (38) bayıldı. Hande Kaynak’a yakınları müdahale etti.

Polis, Hasan Hüseyin Kaynak’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar kapatılmış.