Annem Nijeryalı adamı temizlikçi diye eve alıp…

Psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, “Annem Nijeryalı adamla babamı aldattı. Babam bilmiyor. Temizlikçi diye zenci adamı eve alıyor…” sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

  • 819 kez görüntülendi.
Annem Nijeryalı adamı temizlikçi diye eve alıp…

Hafta içi her gün FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akıllara durgunluk veren itirafları da paylaşmayı ihmal etmiyor. En son dün akşam yaptığı soru-cevapta, “Annem Nijeryalı adamla babamı aldattı. Babam bilmiyor. Temizlikçi diye zenci adamı eve alıyor…” sorusu görenleri şaşkına çevirdi.

“GEREKİRSE BABANIZA SÖYLEYECEĞİNİZİ BELİRTİN”

Ezmeci, gelen soruya, “Siz annenize bu durumdan çok rahatsız olduğunuzu ve bu durumun sonunda neler olabileceğini anlatın. Gerekirse, devam ederse babanıza söyleyeceğinizi belirtin.” yanıtını verdi.

Yorumlar kapatılmış.