Aile katliamının sebebi ortaya çıktı

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde eşini ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Aile katliamının sebebi belli oldu. Polis ekipleri şahsın yatak odasında uyuşturucu madde buldu.

  • 2.010 kez görüntülendi.
Aile katliamının sebebi ortaya çıktı

Beyoğlu’nda yaşanan olay duyanları dehşete düşürdü. Önce eşini ardından da 3 çocuğunu silahla başlarından vurarak öldüren 33 yaşındaki şahıs, daha sonra silahla kendi başına ateş açarak intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan şahıs, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Duyanları dehşete düşüren aile katliamı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Yapılan incelemelerde şahsın yatak odasında uyuşturucu madde ele geçirildi. Şahsın olaydan önce madde kullandığı ve cinnet getirdiği düşünülüyor.

EŞİNİ VE 3 ÇOCUĞUNU BAŞINDAN VURARAK ÖLDÜRDÜ

Olay, İstanbul Beyoğlu’nda meydana geldi. Dün saat 18.30 sularında yaşanan olayla ilgili aktarılan bilgilere göre, bir evden silah sesi duyan vatandaşlar olayı polise ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri silah sesinin geldiği daireye çıktıklarında dehşete düşüren manzarayla karşılaştı. 3’ü çocuk olmak üzere toplam 5 kişi kanlar içinde yerde yatıyordu. Ağır yaralı olduğu belirlenen 33 yaşındaki Özgür Nayman, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

EŞİNİ VE 3 ÇOCUĞUNU ÖLDÜREREK İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

Olayla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Aktarılan bilgilere göre Özgür Nayman, önce eşi Sevilay Nayman’ı ardından da 9, 7 ve 4 yaşında olan çocuklarını silahla başlarından vurarak öldürdü. Daha sonra aynı silahla kendi başına sıkarak intihar girişiminde bulunan şahsın olaydan hemen önce sosyal medya hesabından intihar notu paylaştığı da ortaya çıktı.

YATAK ODASINDA UYUŞTURUCU MADDE BULUNDU

Polis ekiplerinin olayla ilgili çok yönlü soruşturması devam ederken yeni gelişmeler yaşandı. Olayın meydana geldiği evde saatlerce incelemede bulunan polis ekipleri, yatak odasında uyuşturucu madde buldu. Eşi ve çocuklarını katleden ardından da intihar girişiminde bulunan Özgür Nayman’ın uyuşturucu maddenin etkisinde olduğu ortaya çıktı. Şahsın sinir krizi sonucu cinnet getirdiği düşünülüyor. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

Yorumlar kapatılmış.