Son dakika haberi: Bodrum bu olay ile çalkalanıyor! Bir köpek tarafından bulunan kafatası Mehmet Ali Koran’a mı ait?

Son dakika haberi: Bodrum bu olay ile çalkalanıyor! Bir köpek tarafından bulunan kafatası Mehmet Ali Koran’a mı ait?

Son dakika haberleri… Geçtiğimiz günlerde, Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir tersanenin bahçesine köpek tarafından getirilen insan kafatası, polis ekiplerini alarma geçirmişti. Bulunan kafatasının, 24 Aralık 2019’dan bu yana kayıp olan ve Müge Anlı’da da gündeme getirilen tersane işçisi Mehmet Ali Koran’a ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Konu ile ilgili konuşan Mehmet Ali Koran’ın kardeşi Nihat Koran, “Bulunan kafatası için İzmir’den geldik. Kardeşim 2019 Aralık ayında bu bölgede adeta sırra kadem bastı. Bulunan kafatasının kardeşime ait olduğunu düşünüyoruz. Şu anda sonucu beklemekten başka bir şey elimizden gelmiyor” dedi.

Bodrum’un İçmeler Mahallesi’ndeki tersanede çalışan işçilerin beslediği ‘Çiko’ isimli köpek, dün saat 01.38 sıralarında bir kafatası getirdi. Bir insana ait olduğu belirlenen kafatasını gören işçiler büyük şaşkınlık yaşadı. Tersanenin işletmecisi Ali Efe (49), sabah işe geldiğinde durumu öğrenip, polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, kafatasına incelenmek üzere el koyup, Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Kafatasının aynı bölgede geçen 24 Aralık’tan bu yana kayıp olan bir tersanede boya ustası olarak çalışan Mehmet Ali Koran’a (36) ait olabileceği şüphesi üzerine polis, ormanlık alanda drone ile tarama çalışması yaptı.

Yorumlar kapatıldı.