Müge Anlı’nın dünkü programında FETÖ skandalı!

  • 11.340 kez görüntülendi.
Müge Anlı’nın dünkü programında FETÖ skandalı!

ATV’de canlı yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında Sinop’ta esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 3 kişiyi arama çalışmaları devam ederken dün canlı yayında Erdal Özkaya’nın FETÖ mesajları ifşa oldu.

ATV ekranlarında anlı yayınlanan Müge Anlı’nın programında 22 Nisan 2019’da Sinop’ta bir evde çıkan yangın 3 kişi hayatını kaybetti. Ancak yangından sonra ölen 3 kişinin ne cesetlerine nede kemik parçalarına ulaşılamadı. Esrarengiz yangın sonrası kayıp olan 3 kişi arama çalışmaları devam ederken dün Müge Anlı canlı yayında FETÖ şikayeti damga vurdu. Müge Anlı, kayıp Nurten Özkaya’nın eşi Erdal Özkaya’nın kendisi dahil bir kaç isimin FETÖ den şikayet edeceğini öğrendi canlı yayında çılgına döndü. Anlı Erdal Özkaya’nın mesajlarını tek tek ifşa etti.

Müge Anlı dünkü canlı yayında gelen mesajı okudu ve şunları söyledi: “Erdal yeğeniyle görüşüyor. Yeğeniyle watsaptan mesajlaşıyor. Bunların ekran fotoğrafı geldi. Erdal şöyle demiş 18 Haziranda gelen mesajlarda ‘Benim yada anam hakkında bir iftira olup da gözaltı olursa Ali Teymen Turgay Uzman bunları FETÖ’cü diye şikayet et. Müge’nin ekibi Rahmi bey hariç diğerlerini de şikayet edeceksin.’ Sonra kimleri şikayet edeceğini yazıyor tek tek. Müge’yi de şikayet et. Rahmi bey hariç herkesi şikayet et diyor.”

Erdal canlı yayında bu mesajları attığını itiraf etti. Müge Anlı bu olay sonrası çılgına döndü ve şunları söyledi;” Erdal sen çok tehlikeli bir adamsın. Çok tehlikelisin yani. Bir insana bir terör örgütüne mensup diye şikayet edin demek büyük bir suç. Sen bunları attıysan ben ve ekibim sana artık yasal işlem başlatacağız. Aynı şekilde o Teymen’in ve Uzman Çavuşun da aynı şekilde yapacağına eminim. -Herkesi şikayet ediyorsunuz siz ve o küçük aklınızla sanıyorsunuz ki biri hemen şikayet ettiği zaman hemen bu devlet araştırma soruşturma yapmadan alacak bizi götürecek. Oradaki uzmanda tutuklanacak Teymen’de tutuklanacak hepimiz tutuklanacak sizde tutuklanmayacak serbest kalacaksınız. Ne ala memlekete bu nasıl bir akıl tutulması. Sana yazıklar olsun. Senin için burada uğraştık Arif Hoca senin tedavin için çalıştı çabaladı. Gerçekten yazıkları olsun. Ben bu kadar yıldır burada program yapıyorum hiç böyle bir şey görmedim. Ne katilinden gördüm nede başka birinden. Çok tehlikelisin çok tehlikelisin…Elim ayağım titriyor ya bende sana üzülüyorum ya bana da yazıklar olsun. Beden Arif hocadan tedavin için yardım istiyorum.

Müge Anlı aynı kişi gönderdiği diğer cinayet ile ilgili mesajı da canlı yayında açıkladı. Anlı mesajda yazılanları okudu ve şunları söyledi “Nurten’in telefon mevzusu vardı. Erdal Özkaya hattı geç çıkardım dedi ama yangından sonra 3 ve 7 okutmaları yapılırken Nurten Özkaya’nın telefonu ellerindeydi. Kusursuz hiç bir cinayet olmazın kanıtıdır” açıklamasını yaptı.

Ayrıca Müge Anlı canlı yayında Erdal hakkında ihbarda bulundu.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.