Müge Anlı’da gergin anlar! Evlatlık verdiği kızına beddua eden anneyi stüdyoda istemedi!

  • 6.938 kez görüntülendi.
Müge Anlı’da gergin anlar! Evlatlık verdiği kızına beddua eden anneyi stüdyoda istemedi!

Behiye Kaplan, 1987 yılında henüz 3 yaşındaki kızını evlatlık veren Füsun Burkan’ı aramak için atv’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvurdu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Füsun Burkan’ı buldu.


Füsun’u Mustafa isminde bir bankacıya evlatlık verdiğini söyleyen annenin anlattıkları şaşkınlık yarattı. Büyük kızını yanına alan küçük kızını ise evlatlık veren Behiye Hanım’ın beklediği telefon geldi. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Füsun Burkan’ı buldu.

Annesiyle görüşmek istemedi!
36 yaşındaki genç kadın; “Müge Hanım ben 36 yaşındayım bu saate kadar aramamış sormamış bir insanı ben hayatıma dahil etmek istemiyorum. Benim annem belli babam belli yıllardır yanımdalar, bir ailem var. Dışarıdan üçüncü kişi istemiyorum, kendisini görmek istemiyorum. dedi. Bırakıp giderken evladınız aklınıza gelmedi de yaşlandıktan sonra mı evladınız aklınıza geldi. ” sözleriyle kendisini bırakıp giden annesine tepki gösterdi.

rdi.

“Sen de çocuk büyütüyorsun sen de bulursun!”

Behiye Kaplan’ın “kızım tercih seni duyuyorum” sözlerine Müge Anlı’dan tepki geldi. Bırakıp gittiği kızından özür dilemesi gerektiğini söyleyen Müge Anlı, her eşiyle anlaşamayan çocuğunu bırakıp gitseydi hepimiz annesiz büyürdük, dedi.

Behice Kaplan ise, yılardır arayıp sormadığına kızına; “tercih de senindir. Baban seni çok güzel doldurmuş, benim hiç bir günahım yok!” sözleriyle cevap verdi. Stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri şaşkına çeviren Behiye Hanım’ın kızına söylediği “Sen de çocuk büyütüyorsun sen de bulursun!” sözleri bardağı taşıran son damla oldu. Müge Anlı, Behiye Kaplan’ı stüdyodan gönderdi.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.