MÜGE ANLI’DA BUGÜN NELER YAŞANDI? 26 KASIM PERŞEMBE TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI’DA BUGÜN NELER YAŞANDI? 26 KASIM PERŞEMBE TEK PARÇA İZLE

Kızı Gülşen Hanım, annesinin bir arsa davası olduğundan bahsediyor. Fatma Hanım 63 yaşında olduğu ifade edildi. Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu annesinin bir arsasının kötü niyetli kişiler tarafından elinden alındığı ve bankadaki parasının çekildiğini iddia ediyor. Gülşen Hanım, annesinin hayatından endişe ettiğini sözlerine ekledi.

Selver Hanım evlatlık olduğunu sokaktan öğrendiğini 2003 yılında evlatlık verildiğini öğrendiğini daha sonra anne ve babasının boşandığını ondan sonra öz ailesini daha çok arama isteği olduğunu söyledi. Öz annesinin adının Fatma olduğunu babasının orman korucusu olduğunu Isparta taraflarında evlatlık alındığını bir aracının sayesinde evlatlık verildiğini sözlerine ekledi.

Âdem Bey kimliğini alıp kaymakamlığa gittiğini kendisinin gelmesini ve yanında 3-4 kişinin olmasını istediklerini babasının 60.000 TL’ye yakın parası olduğunu ağabeyinin kendisine araba aldırdığını sadece 30.000 TL parası olduğunu bildiğini söyledi. Annesi Resime’nin başkası ile birlikte olmasının da normal olduğunu Bolat’ın annesine bir ev vereceğini söz verdiğini annesine kabul et o evi bana ver evlenince ben oturayım dediğini annesinin kabul ettiğini açıkladı.

Mürvet Hanım Medeni Amcasının annesine gelip Mürvet ile barıştık yarın gelecek dediğini ama bir gün önce amcasının yengesinin evde olduğunu bu yüzden amcasından şüphelendiklerini araştırılması gerektiğini iddia etti. Yeter Hanım yayına bağlandı ve Selver’in annesi olduğunu söyledi. Ramazan Aslan aracılığıyla çocuğunu 3-4 yaşlarında evlatlık verildiğini kendisine 2 bilezik verildiğini üvey babanın yanında kaldığını o yüzden kızını evlatlık verdiğini açıkladı.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.