Mersin’de kan donduran cinayet! Yaşlı adamı öldürüp…

Mersin’de kan donduran cinayet! Yaşlı adamı öldürüp…

.Mersin’de yaşayan 76 yaşındaki Remzi Kuzal, birkaç gün önce sırra kadem bastı. Yaşlı adamdan haber alamayan yakınları ise polisi aradı. Ekipler, kayıp ihbarı üzerine arama çalışması başlattı. Kuzal’ın, H.B. tarafından kafasına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Mersin’in Mezitli ilçesinde yalnız yaşayan 76 yaşındaki Remzi Kuzal’dan 2 gündür haber alamayan yakınları, durumu polise bildirmesiyle ortaya çıkan cinayette, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri Kuzal’ın bulunması için çalışma başlattı.

Bölgede bulunan güvenlik kameralarını inceleyen cinayet ekipleri, H.B. isimli şüpheliyi gözaltına aldı. Şüpheli ifadesinde, Remzi Kuzal’ı kendisini hırsızlıkla suçladığı için kafasına sopayla vurarak öldürdüğünü, arkadaşları Y.Ö. ve M.N.E. ile birlikte cesedi kiraladıkları bir otomobil ile Yenişehir ilçesi Emirler Mahallesi’ndeki bir su kuyusuna attıklarını söyledi. Şüphelilerin alınan ifadesi doğrultusunda itfaiye ekipleriyle birlikte yapılan aramada, yaşlı adamın cesedine ulaşıldı.

CANSIZ BEDENİ 1 HAFTA EVDE SAKLAMIŞLAR’
Ekiplerin yaptığı incelemede, yaşlı adamın 8 Şubat 2021 tarihinde öldürüldüğü, şahısların yaşlı adamı evinde bir hafta beklettikleri, ardından su kuyusuna götürüp attıkları ortaya çıktı. Ayrıca şahısların bir hafta boyunca her gün yaşlı adamın evine gidip cesedi kontrol ettikleri de belirlendi.

Yorumlar kapatıldı.