İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili son dakika gelişmesi! Vali açıkladı …

  • 13.733 kez görüntülendi.
İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili son dakika gelişmesi! Vali açıkladı …

Atv’de yayınlanan Müge Anlı’nın programında da gündeme gelen kayıp İkranur, kaybolduktan 4 gün sonra ölü bulunmuştu. Türkiye’nin yüreğini dağlayan olayda çarpıcı iddialar gündeme gelmişti. Son dakika haberine göre; Giresun Valisi Enver Ünlü bu iddialar üzerine açıklama yaptı. Vali’nin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “(7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’nin ölümü) Şu anda ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar, cinayet vesaireden söz etmemiz mümkün değil. Bu bilgileri şimdilik paylaşabilirim sizinle ama tabii kesin sonucu Adli Tıp Kurumunun vereceği kati yazılı rapor belirleyecek.”

Giresun Valisi Enver Ünlü: “(7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’nin ölümü) Şu anda ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar, cinayet vesaireden söz etmemiz mümkün değil. Bu bilgileri şimdilik paylaşabilirim sizinle ama tabii kesin sonucu Adli Tıp Kurumunun vereceği kati yazılı rapor belirleyecek.”

Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. İlk tespitlere göre, travmatik bulguya rastlanılmayan İkranur’un ölüm nedeni, otopside yapılan çoklu organ incelemesi sonucu aydınlatılacak.

İkranur Tirsi'nin ölümüyle ilgili son dakika gelişmesi! Vali açıkladı: Cinsel istismar yok

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.