İkranur neden hayatını kaybetti? Küçük İkranur’un şüpheli ölümü! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

  • 6.312 kez görüntülendi.
İkranur neden hayatını kaybetti? Küçük İkranur’un şüpheli ölümü! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibi sırları gün yüzüne çıkarmaya, hasret kalanları sevdikleriyle kavuşturmaya, esrarengiz cinayetleri aydınlatmaya devam ediyor. Bir programdan çok daha fazlası olan Müge Anlı’da 3 Temmuz Cuma 2020 günü yine dikkat çeken konular ekrana taşındı.

7 yaşındaki İkranur’un ölümüyle ilgili her ihtimali değerlendiren savcılığın üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Bu kez aranan küçük İkranur’dan geriye kalabilecek bir ipucuydu. Özellikle İkranur’un bulunduğu Adaköy Deresi ve çevresinde yoğunlaşan ekipler küçük kızın ölümüne ilişkin ip ucu aradı.Kaybolduğu harman yerinden bulunduğu dere yatağına kadar geniş çaplı aramalar yapıldı. Toplanan deliller savcılık talebiyle incelemeye alındı.Tizilikle yürütülen soruşturmanın seyrini Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek olan inceleme ve otopsi raporları belirleyecek.

İkranur Tirsi, Giresun’un Bulancak ilçesinin İcilli köyündek evinin yaklaşık 8 km uzaklıktaki Adaköy Deresi’nde ölü olarak bulunmuştu. Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek otopsi raporu beklenirken minik İkranur’un ölüm sebebine ilişkin pek çok şüphe vardı. Köylüler, İkranur’un bulunduğu bölgeden acı çığlıklar geldiğini söylemişti.

Müge Anlı raporlarda çocuğun boğularak öldürdüğünün kesin olduğunu söyledi. Tecavüz ve taciz bulgusunun olmamasının herkese derin bir nefes aldırdığını belirten Anlı, konunun derinlemesine incelendiğini söyledi.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.