Hadise’nin paylaşımında dikkat çeken detay….

Hadise’nin paylaşımında dikkat çeken detay….

Magazin gündeminin en çok takip ettiği ünlü çift Hadise ile Kaan Yıldırım aşklarına ikinci bir şans vermiş geçtiğimiz günlerde paylaştıkları romantik pozla düşman çatlatmıştı. Sevgilisi Kaan Yıldırım tarafından öpücüklere boğulan Hadise keyiften dört köşe olmuştu. Evlenecekleri haberleri alevlenen Hadise’nin son paylaşımındaki detay dikkatli takipçilerinden kaçmadı. Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile isimlerinin baş harfini koluna yazdırdı. Dövmesi ile sosyal medyaya damga vuran Hadise hayranları “Aşk sarhoşu” yorumlarında bulunurken bazı takipçiler ise”Ya ayrılırlarsa…” demeden edemedi.

Magazin gündeminin en çok takip ettiği ünlü çift Hadise ile Kaan Yıldırım aşklarına ikinci bir şans vermiş geçtiğimiz günlerde paylaştıkları romantik pozla düşman çatlatmıştı.

Sevgilisi Kaan Yıldırım tarafından öpücüklere boğulan Hadise keyiften dört köşe olmuştu. Evlenecekleri haberleri alevlenen Hadise’nin son paylaşımındaki detay dikkatli takipçilerinden kaçmadı. Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile isimlerinin baş harfini koluna yazdırdı.

Bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişkilerinde evlilik kararı aldıkları konuşulan Hadise ve Kaan çifti paylaşımlarına hız kesmiyor.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.