Eskişehir’deki katliamda ilginç detay! İlkay-Emel Tokkal ve Ali Doruk’un katili Mehmet Şerif Boğa’nın yorumu şaşırttı!

Eskişehir’deki katliamda ilginç detay! İlkay-Emel Tokkal ve Ali Doruk’un katili Mehmet Şerif Boğa’nın yorumu şaşırttı!

Eskişehir’de geçen hafta tüyler ürperten bir olay gerçekleşti. İlkay-Emel Tokkal ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk, evlerinde bıçaklanarak katledildi. Tokkal ailesini, eski iş ortakları Mehmet Şerif Boğa’nın öldürdüğü ortaya çıktı. Boğa ile 3 akrabası dün tutuklanarak cezaevine yollandı. Öte yandan cinayetten 4 ay önce İlkay Tokkal’ın babasının vefat ettiği anlaşıldı. Tokkal, yaşadığı acıyı sosyal medya hesabında paylaştı. Katil zanlısı Boğa’nın da o paylaşımın altına yorum yaptığı ortaya çıktı.

Eskişehir’de cep telefonu tamircisi İlkay Tokkal ile eşi Emel Tokkal’a geçen Salı ulaşılamadı. Bunun üzerine yakınları polisi aradı. İhbar üzerine yola çıkan ekipler çiftin kapısını çaldı. Kapının kapalı olması üzerine çilingir yardımıyla eve giren ekipler, İlkay Tokkal (42), eşi Emel Tokkal (41) ile çiftin 4 yaşındaki oğulları Ali Doruk’un cansız bedenleriyle karşılaştı. Tokkal ailesinin bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı.

TOPLAM 13 BIÇAK DARBESİ
İlkay Tokkal’ın 7, Emel Tokkal ve Doruk’un 3’er kez bıçaklandığı saptandı. Olayla ilgili polis ekipleri, İlkay Tokkal’ın ilk eşinden olan 19 yaşındaki oğlu Buğra Can Tokkal ile iki çocuk babası eski iş ortağı Mehmet Şerif Boğa, eşi Hediye Boğa ve esnaf komşusu Ersin D.’nin de aralarında olduğu 13 şüpheliyi gözaltına aldı.

Alınan ifadeler ve deliller ışığında Tokkal ailesi cinayetinin, katil zanlısının eski ortağı Mehmet Şerif Boğa olduğu anlaşıldı.Boğa’nın cinayetleri işledikten sonra evin ışıklarını kapatıp dışarı çıktığı ve yakındaki bir duraktan taksiye binerek olay yerinden ayrıldığı ortaya çıktı. Boğa, akrabası Fesih Yiğit ile dayısı Zeki Oğuz sevk edildikleri mahkemede tutuklandı. Son olarak katliamdan bir süre önce yaşanan bir olay ise dikkatlerden kaçmadı.

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.