Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü! Ümit Can Uygun kimdir? Bakanlık devreye girdi!

Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü! Ümit Can Uygun kimdir? Bakanlık devreye girdi!

21 yaşındaki Aleyna Çakır intihar mı etti, yoksa cinayete intihar süsü mü verildi? Genç kızı öldürmekle suçlanan Ümit Can Uygun kimdir? Aleyna Çakır nasıl öldü?

Yaklaşık dört ay önce Ankara’daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır’ın ailesi talihsiz kızlarının cinayete kurban gittiğini savunuyordu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini savunan aile şüpheli olarak kızlarının erkek arkadaşı Ümit Can Uygun’u işaret ediyordu. Aleyna Çakır’ın arkadaşları genç kızın sürekli şiddet gördüğünü söyleyip cinayet ihtimali üzerinde durdu. Genç kızın komşu da şiddet gördüğü esnada yaşananları ses kaydı aldı Genç kızın yardım çığlıkları yürekleri dağladı. Aleyna’nın bir arkadaşına da “Bana bir şey olursa, ölümünden Ümit Can sorumludur!” dediği öğrenildi. Yayına bağlanan Ümit Can Uygun hakkındaki iddialı reddetmişti.

Bakanlık tarafından soruşturma başlatıldı!

Ümit Can Uygun’un çocuk eğitmenliği yapan annesiyle ilgili Bakanlık soruşturma başlattığı öğrenildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert’e “Yurtta çalışan Ümit’in annesinin kızları gece yaşamına yönlendirdiğini duydum.” açıklamasında bulundu. Bu açıklama ardında çok fazla iddia bulunduğunu ve söylenti olduğunu belirten Müge Anlı, “Ama madem çocuk eğitmenisiniz, keşke biraz kendi çocuğunuzu da eğitseydiniz.” diyerek çıkıştı.

Ümit Can Uygun’un yakın arkadaşı Tayfun Kürkçü canlı yayına telefonla bağlandı ve Aleyna Çakır’ın şiddet görmediğini söyledi. Röportajın yayınlanması sonrasında genç kızın babası fenalaştı. Müge Anlı yaşlı adamın durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Canlı Yayın : Müge Anlı ile Tatlı Sert

Canlı Yayın : Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert paylaştı: 17 Eylül 2020 Perşembe

MÜGE ANLI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.